HAKKIMIZDA

Başkanın Mesajı

Kıymetli meslektaşlarım.

  

             Kütahya SMMM odası 7-8/05/2022 tarihlerinde yüksek bir katılımla ilk toplantı tarihinde genel kurulunu yapmıştır. Meslektaşlarımız odamıza ve mesleğimize sahip çıktığını bu vesile ile göstermiştir.

            Güzel bir seçim sürecinden sonra şölen havasında bir seçim gerçekleştirdik. Fedakâr ve azimli çalışmalarından dolayı grubuma, hoşgörü, demokrasi inancı ve katılımlarından dolayı da tüm meslektaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

            Odamız seçmenlerinin tercihleri doğrultusunda oda kurullarımızda görev dağılımını gerçekleştirdik. Meslektaşlarımıza hizmet etme inancıyla odamızı ve mesleğimizi daha da yüceltmek ülkümüzdür. Bu uğurda bizimle yürümek isteyen: Başta seçilmiş kurul üyelerimiz olmak üzere tüm üyelerimizi kucaklamaya hazırız. Bizim için seçimler bitmiş guruplar görevini tamamlamıştır. Birlikte hizmet etme, birlikte hizmet üretme zamanıdır.   Bu kutlu yürüyüşte kimsenin ayağımıza çelme takmasına da kesinlikle izin vermeyeceğiz.

            Odamıza kayıtlı meslek mensubu, stajyer ve stajyer adayı meslektaşlarım. Bağımlı ya da bağımsız çalışan Hiçbir ayrım yapmadan, amasız, fakatsız mesleğimize meslektaşımıza bir zerre katkımız olacaksa biz o katkıyı sağlamaya hazırız. Zaman mefhumundan ari olarak, günün her saatinde telefonum açık olacak.

             Konu her ne olursa olsun, bu kocaman aile için biz buradayız.

Saygı ve muhabbetle.